
Ретранслятор WiFi-Bluetooth Trinix RR-2110WB (TTLock) для керування автономними замками Trinix з Bluetooth через застосунок TTLock
1 865 ₴
- В наличии
- Код: 65-00039
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шлюз WiFi-Bluetooth з підтримкою застосунку TTLock; мережа: Wi-Fi 2.4G; IEEE стандарт: 802.11b/g/n; максимальна кількість замків, що підтримуються: 6; робоча дистанція: 10 м; живлення: Type-C USB, DC 5 В; струм споживання: 500 мА; 70 / 70 / 26 мм
Шлюз RR-2110WB WiFi-Bluetooth з підтримкою мобільного застосунку TTLock для віддаленого керування автономними замками Trinix з Bluetooth, з максимальною підтримкою до 6 замків, дальністю дії до 10 м.
Застосування
Шлюз дозволяє віддалено контролювати замки через застосунок TTLock на смартфоні. Пристрій слід встановлювати у зоні покриття WiFi-роутера та Bluetooth-замка. Використовується у готелях, квартирах, домах, офісах тощо.
Ключові властивості та можливості
- Сумісний із мобільним застосунком TTLock для iOS/Android.
- Мережа: WiFi 2.4G, IEEE-стандарт: 802.11b/g/n.
- До шлюза можливо максимально підключити 6 замків, при цьому робоча дистанція становить до 10 метрів.
- Дистанційно керує підключеними замками: може відмикати замки / активувати або вимикати режим «Вільний прохід» / керувати користувачами, занесеними у пам'ять замка / контролювати заряд батарей.
- Живлення DC 5 В, здійснюється від USB-джерела живлення через роз'єм USB Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Вольтаж | 5В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальна кількість підключених замків – 6<br>Робоча дистанція – до 10 м<br>Сумісність із мобільним застосунком TTLock для iOS/Android |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Ретранслятор WiFi-Bluetooth Trinix RR-2110WB (TTLock) |
| Конструкция | - |
| Країна-виробник товару | - |
| Матеріал двері | - |
| Особенности | Зі світлодіодною індикацією |
| Назначение | Для готелів |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 70 / 70 / 26 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 70х70х26 мм |
| Розміри, мм | 70 / 70 / 26 |
| Световая индикация | Да |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 500 мА |
| Тип устройства | Шлюз |
Информация для заказа
- Цена: 1 865 ₴


