
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5108BTF Black Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare (65-00029)
6 885 ₴
- В наличии
- Код: 65-00029
Trinix TRL-5108BTF Black Right – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock. Підтримка до 120 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом. Встановлення на правобічні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-5108BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 200 користувачів за відбитком пальця, 120 за карткою доступу та 150 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock.
- Високий захист від злому замка завдяки спеціальному дизайну ручки.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. При недостатньому заряді замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові правобічні металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 35 до 90 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Замки |
| Установка | Внутрішня |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Батарея AA – 4 шт. |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, microUSB, Підтримка TTLock, Світлова індикація, Звукова індикація, Вбудований контролер, Автономне живлення 4xAA, Антивандальна конструкція ручки |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Бронзовый |
| Кількість записів відбитків | 120 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 120 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 360 / 79 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 360 × 79 мм |
| Розміри, мм | 360 / 79 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 35-90 мм |
| Формат карт | Mifare |
| Функции | Керування доступом |
- Цена: 6 885 ₴






