
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5203BTF Silver Right з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт
6 075 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00056
Trinix TRL-5203BTF Silver Right – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock / TTHotel. Підтримка до 200 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу та 150 за кодом. Встановлення на правобічні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-5203BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 200 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу та 150 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock, TTHotel.
- Відправляє тривожне сповіщення у застосунок при спробі злому.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. При недостатньому заряді замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові правобічні металеві або дерев'яні двері накладним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 35 до 90 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять відбитків пальця | 200 |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | Внутрішня частина 98 / 165 / 45 мм, Зовнішня частина 60 / 168 мм |
| Розміри, мм | Внутрішня частина 98 / 165 / 45 , Зовнішня частина 60 / 168 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 35-90 мм |
- Цена: 6 075 ₴






