
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5303BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
6 075 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00061
Trinix TRL-5303BTF Black – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock / TTHotel. Підтримка до 200 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом.
Застосування
Біометричний замок TRL-5303BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 200 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock, TTHotel.
- Відправляє тривожне сповіщення у застосунок при спробі злому.
- Високий захист від злому замка завдяки спеціальному дизайну ручки.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. При недостатньому заряді замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 35 до 55 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Чёрный |
| Монтаж | Врезной |
| Пам'ять відбитків пальця | 200 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 267 / 63 / 25 мм |
| Розміри, мм | 267 / 63 / 25 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 35-55 мм |
- Цена: 6 075 ₴





