
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5205BTF Tuya Grey з Bluetooth і зчитувачем відбитків пальців (65-00069)
5 074 ₴
- В наличии
- Код: 65-00069
Trinix TRL-5205BTF Tuya Grey – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, через застосунок Tuya Smart. Ключ для аварійного відімкнення. Підтримка до 100 користувачів за відбитком пальця та 155 за кодом / 100 користувачів через мобільний застосунок.
Застосування
Біометричний замок TRL-5205BTF Tuya використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / застосунку. Механічний ключ призначений для аварійного відімкнення.
- Підтримує до 100 користувачів за відбитком пальця та 155 за кодом / 100 користувачів через мобільний застосунок.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком Tuya Smart.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АAА. USB-порт для екстреного живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 40 до 50 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейс | USB |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Замки |
| Установка | Внутрішня |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | 4×AAA, USB-порт для екстреного живлення |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, Tuya Smart, USB-порт для екстреного живлення, Механічний ключ, Світлодіодна індикація, Звукова індикація, Живлення від 4×AAA |
| Питание | Батарея AAA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Серый |
| Кількість записів відбитків | 100 |
| Кількість записів облич | 100 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять кодів | 155 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 270 / 64 / 22 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 270 х 64 х 22 мм |
| Розміри, мм | 270 / 64 / 22 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-50 мм |
| Формат карт | — |
| Функции | Керування доступом |
- Цена: 5 074 ₴






