
Замок електромагнітний накладний Trinix TML-200 200kg (66-00006)
810 ₴
- В наличии
- Код: 66-00006
Електромагнітний замок Trinix TML-200 з силою утримання до 200 кг. Живлення 12 В, споживання 430 мА. Накладний монтаж.
Застосування
Електромагнітні замки використовуються в системах контролю і керування доступом, наприклад, в магазинах, офісах, під’їздах житлових будинків. Може встановлюватися на дерев’яні, пластикові, металопластикові, металеві двері. Відсутність рухомих деталей робить замок надійним і довговічним, що є великою перевагою для встановлення в місцях з високою прохідністю і частим повторенням циклу відчинення/зачинення дверей.
Ключові властивості
- Сила утримання замка складає до 200 кг.
- Напруга живлення становить 12 В, споживання струму 430 мА.
- Накладний тип монтажу.
- Призначений лише для внутрішнього встановлення.
- Сумісний із кронштейнами для встановлення K-200, K-200L та К-200U.
Особливості встановлення
Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю. Частина з електромагнітом встановлюється на дверну коробку, а відповідна планка – на двері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 200 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 680 г |
| Вольтаж | 12В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю<br>Частина з електромагнітом встановлюється на дверну коробку<br>а відповідна планка – на двері |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал двері | Метал |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | - |
| Назначение | Для вхідних дверей<br>Для готелів<br>Для домофонів |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 170 / 45 / 22 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 170 х 45 х 22 |
| Розміри, мм | 170 / 45 / 22 |
| Сила утримання, кг | 200 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 430 мА |
| Тип изделия | Набір |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 810 ₴




