
Замок електромагнітний накладний Trinix TML-60 60kg (66-00011)
675 ₴
- В наличии
- Код: 66-00011
Електромагнітний замок Trinix TML-60 з силою утримання до 60 кг. Живлення 12 В, споживання 150 мА. Накладний монтаж. L-подібний кронштейн у комплектації.
Застосування
Електромагнітні замки використовуються в системах контролю і керування доступом, наприклад, в магазинах, офісах, під’їздах житлових будинків. Може встановлюватися на дерев’яні, пластикові, металопластикові, металеві двері. Відсутність рухомих деталей робить замок надійним і довговічним, що є великою перевагою для встановлення в місцях з високою прохідністю і частим повторенням циклу відчинення/зачинення дверей.
Ключові властивості
- Сила утримання замка складає до 60 кг.
- Напруга живлення становить 12 В, споживання струму 150 мА.
- Накладний тип монтажу.
- Призначений лише для внутрішнього встановлення.
- L-подібний кронштейн у комплектації. Також сумісний із кронштейном для встановлення на скляні двері К-60U.
Особливості встановлення
Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю. Частина з електромагнітом встановлюється на дверну коробку, а відповідна планка – на двері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 60 кг |
| Общие | |
| Вес | 0.45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вольтаж | 12В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Електромагнітні замки використовуються в системах контролю та управління доступом<br>наприклад, у магазинах, офісах, під'їздах житлових будинків<br>Може встановлюватись на дерев'яні, пластикові, металопластикові, металеві двері |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Цвет | Чорно-сріблястий |
| Комплектация | Замок постачається в комплекті з двох складових: блока з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю<br>Частина з електромагнітом встановлюється на дверну коробку<br>а відповідна планка — на двері |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал двері | Метал |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | - |
| Назначение | Для вхідних дверей<br>Для готелів<br>Для домофонів |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 80 / 35 / 25 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 80 х 40 х 25 |
| Розміри, мм | 80 / 35 / 25 |
| Сила утримання, кг | 60 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип изделия | Набір |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 675 ₴


