
Замок електромагнітний врізний Trinix TML-300W вологозахищений (66-00009)
1 800 ₴
- В наличии
- Код: 66-00009
Електромагнітний замок Trinix TML-300W з силою утримання до 300 кг. Живлення 12/24 В, споживання 400 мА. Вуличний вологозахищений корпус. Врізний монтаж.
Застосування
Електромагнітні замки використовуються в системах контролю і керування доступом, наприклад, в магазинах, офісах, під’їздах житлових будинків. Може встановлюватися на дерев’яні, пластикові, металопластикові, металеві двері. Відсутність рухомих деталей робить замок надійним і довговічним, що є великою перевагою для встановлення в місцях з високою прохідністю і частим повторенням циклу відчинення/зачинення дверей.
Ключові властивості
- Сила утримання замка складає до 300 кг.
- Напруга живлення становить 12/24 В, споживання струму 400 мА.
- Врізний тип монтажу.
- Вуличний вологозахищений корпус – замок призначений для зовнішнього встановлення.
Особливості встановлення
Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю. Частина з електромагнітом встановлюється у дверну коробку, а відповідна планка – у двері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 300 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2500 г |
| Вольтаж | 12В,24В |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вологозахищений корпус<br>Без рухомих частин для підвищеної надійності<br>Підходить для місць з високою прохідністю<br>Комплект з електромагніта та відповідної планки |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Применение | Для вулиці, Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів, Для хвірток |
| Цвет | Чорно-сріблястий |
| Комплектация | Замок електромагнітний врізний |
| Конструкция | Невидимки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал двері | - |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | - |
| Назначение | Вуличні<br>Для вхідних дверей<br>Для готелів<br>Для домофонів<br>Для хвірток |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 285 / 50 / 30 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 285 х 50 х 30 мм |
| Розміри, мм | 285 / 50 / 30 |
| Сила утримання, кг | 300 |
| Способ установки | Виразний |
| Ток потребления | 400 мА |
| Тип изделия | Набір |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
- Цена: 1 800 ₴




