
Замок електромагнітний врізний Trinix TML-1200 1200kg (66-00005)
4 050 ₴
- В наличии
- Код: 66-00005
Електромагнітний замок Trinix TML-1200 з силою утримання до 1200 кг. Живлення 12 В, споживання 250 мА. Таймер затримки від 1 до 20 секунд. Врізний монтаж.
Застосування
Електромагнітні замки використовуються в системах контролю і керування доступом, наприклад, в магазинах, офісах, під’їздах житлових будинків. Може встановлюватися на дерев’яні, пластикові, металопластикові, металеві двері. Відсутність рухомих деталей робить замок надійним і довговічним, що є великою перевагою для встановлення в місцях з високою прохідністю і частим повторенням циклу відчинення/зачинення дверей.
Ключові властивості
- Сила утримання замка складає до 1200 кг, для дуже важких дверей чи воріт.
- Напруга живлення становить 12 В, споживання струму 250 мА.
- Таймер затримки від 1 до 20 секунд дозволяє налаштувати потрібний час для входу/виходу.
- Врізний тип монтажу.
- Призначений лише для внутрішнього встановлення.
Особливості встановлення
Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю. Частина з електромагнітом встановлюється у дверну коробку, а відповідна планка – у двері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 1200 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Врізний замок |
| Видалення ключового отвору (Backset) | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина врізної частини | 180 |
| Додаткові характеристики | Сила утримання 1200 кг, Таймер затримки 1-20 сек, Живлення 12 В, Споживання 250 мА, Врізний монтаж, Внутрішнє встановлення, Матеріал корпусу: Металевий сплав, Комплект: електромагніт і відповідна планка, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Замикання зсередини | — |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Клас захисту замка | — |
| Цвет | — |
| Количество ригелей | — |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З відповідною планкою, Магнітний |
| Назначение | Для алюмінієвих дверей, Для дерев'яних дверей, Для металевих дверей, Для пластикових дверей, Для скляних дверей, Для вхідних дверей |
| Розміри | 180 х 30 х 30 |
| Розміри, мм | 180 / 30 / 30 |
| Ток потребления | 250 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип механізму секретності | — |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Тип циліндрового механізму | — |
- Цена: 4 050 ₴



