
Замок електромагнітний накладний Trinix TML-300LED (DS) 300kg (66-00007)
1 260 ₴
- В наличии
- Код: 66-00007
Електромагнітний замок Trinix TML-300LED (DS) з силою утримання до 280 кг. Живлення 12/24 В, споживання 450 мА. Вбудований датчик стану замка, таймер затримки від 0 до 18 секунд, світлова індикація. Накладний монтаж.
Застосування
Електромагнітні замки використовуються в системах контролю і керування доступом, наприклад, в магазинах, офісах, під’їздах житлових будинків. Може встановлюватися на дерев’яні, пластикові, металопластикові, металеві двері. Відсутність рухомих деталей робить замок надійним і довговічним, що є великою перевагою для встановлення в місцях з високою прохідністю і частим повторенням циклу відчинення/зачинення дверей.
Ключові властивості
- Сила утримання замка складає до 280 кг.
- Напруга живлення становить 12/24 В, споживання струму 450 мА.
- Вбудований датчик стану замка дозволяє відстежувати, чи замок відімкнено чи замкнено.
- Таймер затримки від 0 до 18 секунд дозволяє налаштувати потрібний час для входу/виходу.
- Світлова індикація (2 кольори) для контролю стану замка.
- Накладний тип монтажу.
- Призначений лише для внутрішнього встановлення.
- Сумісний із кронштейном для встановлення К-300L(DS).
Особливості встановлення
Замок поставляється в комплекті з двох складових: блоку з електромагнітом та металевої планки з високою магнітною проникністю. Частина з електромагнітом встановлюється на дверну коробку, а відповідна планка – на двері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 280 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Накладний замок |
| Видалення ключового отвору (Backset) | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик стану дверей/замка | Датчик стану замка |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Замикання зсередини | — |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Клас захисту замка | — |
| Цвет | — |
| Количество ригелей | — |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Магнітний, З відповідною планкою |
| Назначение | Для алюмінієвих дверей, Для дерев'яних дверей, Для металевих дверей, Для пластикових дверей, Для скляних дверей |
| Розміри | 250 х 47 х 26 |
| Розміри, мм | 250 / 47 / 26 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 450 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип механізму секретності | — |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Тип циліндрового механізму | — |
- Цена: 1 260 ₴










