
Замок механічний кодовий Trinix TRL-6101MPW (64-00019)
3 375 ₴
- В наличии
- Код: 64-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок кодовий механічний; не вимагає живлення; відімкнення за допомогою коду; універсальний, для всіх типів дверей; клас захисту IP66; матеріал корпусу сплав цинку; робоча температура від -20°C до +50°C; одинарна защіпка у комплекті; розміри 142 / 42 / 25 мм
Механічний кодовий замок Trinix TRL-6101MPW з можливістю відімкнення за допомогою коду. Не потребує живлення. Клас захисту IP66.
Застосування
Механічний кодовий замок TRL-6101MPW – це система контролю доступу до приміщень, які потребують посиленого контролю відвідувачів, що входять. Механічний замок дає змогу отримувати доступ, використовуючи цифровий код. Ідеально підійде для використання в системах контролю доступу в приватні будинки, невеликі офіси, готелі, складські приміщення. Також використовується на дверях на поверхах багатоквартирних будинків.
Ключові властивості
- Механічний кодовий замок з можливістю відімкнення за допомогою цифрового коду.
- Універсальний, для всіх типів дверей. Товщина дверей повинна становити від 30 до 60 мм.
- Не потребує живлення.
- Клас захисту корпусу IP66, матеріал цинковий сплав. Замок підходить для вуличного встановлення.
- Одинарна защіпка у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.28 кг |
| Вид | Врізний замок |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 60 мм |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина врізної частини | 85 мм |
| Додаткові характеристики | захист IP66, Не потребує живлення |
| Замикання зсередини | - |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас захисту замка | - |
| Цвет | Серебро |
| Колір лицьової/відповідної планки | Сірий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Крепеж | Крізь корпус замка |
| Кількість напівобертів | 2 |
| Количество оборотов | 1 |
| Количество ригелей | - |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | Кодовий |
| Покрытие | Гальванічне |
| Назначение | Для металевих дверей<br>Для дерев'яних дверей<br>Для вхідних дверей |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 142 x 42 x 25 мм |
| Розміри, мм | 142 / 42 / 25 |
| Сторона відкриття | Ліва/Права |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип заскочки | Класична |
| Тип механізму секретності | - |
| Тип устройства | Замок механічний кодовий |
| Тип циліндрового механізму | - |
| Толщина двери | 30-60 мм |
| Товщина полотна дверей | 30–60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 375 ₴



