
Защіпка електроригельна Trinix YB-150+ NC для скляних дверей (67-00013)
2 925 ₴
- В наличии
- Код: 67-00013
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електроригельна накладна защіпка для скляних дверей, НЗ – замкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6,9 с; живлення 12 В, споживання струму 130 мА; розмір защіпки 150 / 55 / 40 мм, довжина ригеля 15.5 мм / діаметр 12.5 мм
Trinix YB-150+ NC – накладна електроригельна защіпка, нормально-замкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6/9 секунд, для монтажу на скляні двері.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-замкненого типу: за відсутності живлення – двері зачинені, а при подачі живлення защіпка відмикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6/9 секунд.
- Живлення електрозащіпки здійснюється від джерела живлення DC 12 В, споживання 130 мА.
- Розмір защіпки 150 / 55 / 40 мм, довжина ригеля 15.5 мм / діаметр 12.5 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення на скляні двері.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Замкнено |
| Вес | 2.4 |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP54, Нержавіюча сталь, Нормально-замкнений, Таймер 0/3/6/9 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Матеріал двері | Скло |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З таймером затримки |
| Розміри | 150 / 55 / 40 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 150 х 55 х 40 |
| Розміри, мм | 150 / 55 / 40 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 130 мА |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 2 925 ₴





