
Защіпка електроригельна Trinix YB-600+ NC (67-00017)
4 189 ₴
- В наличии
- Код: 67-00017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електроригельна врізна защіпка, НЗ – замкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6,9 с; живлення 12 В, споживання струму 150 мА; можливість відімкнення механічним способом (ключем зовні та поворотним механізмом зсередини), 5 ключів підвищеної секретності у комплекті; розмір 260 / 30 / 48, довжина ригеля 15.5 мм, діаметр 15 мм
Trinix YB-600+ – врізна електроригельна защіпка, нормально-замкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6/9 секунд та можливістю відімкнення механічним способом – ключем ззовні і поворотним механізмом зсередини.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-замкненого типу: за відсутності живлення – двері зачинені, а при подачі живлення защіпка відмикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6/9 секунд.
- Датчик стану замка показує замкнений замок чи відімкнений.
- Особливість даної моделі – це металева серцевина для відімкнення механічним способом: ключем зовні і поворотним механізмом зсередини. 5 ключів підвищеної секретності у комплекті.
- Розмір защіпки 260 / 30 / 48 мм, довжина ригеля 15.5 мм / діаметр 15 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення як у дверну коробку (раму), так і в самі двері. Підходить для металевих, дерев'яних, пластикових дверей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Замкнено |
| Вес | 1.4 |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP54, Нержавіюча сталь |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Комплектация | 5 ключів підвищеної секретності |
| Конструкция | — |
| Количество предметов | 6 |
| Матеріал двері | Метал, Дерево, Пластик |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З датчиком стану дверей, З ключем, З таймером затримки |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Розміри | 260 / 30 / 48 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 260 х 30 х 48 |
| Розміри, мм | 260 / 30 / 48 |
| Способ установки | — |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 4 189 ₴










