Защіпка електромеханічна з подовженою планкою, NC (нормально-замкнена) – замкнена за відсутності живлення, живлення 12 В, споживання струму 800 мА, механічне розблокування, нержавіюча сталь, розмір 250 / 25 / 28 мм
Kraft KRF-250NC – защіпка електромеханічна з функцією механічного розблокування, підійде для використання в системах контролю доступу в офісних приміщеннях. Тип контакту NC (нормально-замкнена), живлення 12 В, споживання 800 мА.
Ключові властивості
- Защіпка з типом контакту NC (нормально-замкнена), тобто замкнена за відсутності живлення.
- У даній моделі є функція механічного розблокування.
- Відмінна риса моделі в подовженій планці, що дозволяє використовувати її в парі зі звичайними механічними замками.
- Живлення 12 В, споживання струму становить 800 мА.
- Призначена для врізного монтажу – встановлюється у дверну коробку.
- Защіпка виконана з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Замкнено |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 0.25 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Розміри | 250 / 25 / 28 мм |
| Розміри, мм | 250 / 25 / 28 |
| Ток потребления | 800 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Защіпка електромеханічна |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴




