Електроригельна накладна защіпка, НР – відімкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6 с; вбудований датчик стану замка; живлення 12-24 В, споживання струму 120 мА; розмір защіпки 150 / 30 / 34 мм
Trinix YB-500N – накладна електроригельна защіпка, нормально-розімкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6 секунд та вбудованим датчиком стану замка.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-розімкненого типу: за відсутності живлення – двері відчинені, а при подачі живлення защіпка замикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6 секунд.
- Датчик стану замка показує замкнений замок чи відімкнений.
- Живлення електрозащіпки здійснюється від джерела живлення DC 12-24 В, споживання 120 мА.
- Розмір защіпки 150 / 30 / 34 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення. Підходить для металевих, дерев'яних, пластикових дверей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 0.54 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Вольтаж | 24 В, 12В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Живлення DC 12-24 В; струм споживання 120 мА; матеріал корпусу нержавіюча сталь; колір світло-сірий; клас захисту IP54 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна-виробник товару | — |
| Матеріал двері | Дерево, Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З таймером затримки |
| Назначение | Для вхідних дверей, Для готелів, Вуличні |
| Розміри | 150 / 30 / 34 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 150 х 30 х 34 |
| Розміри, мм | 150 / 30 / 34 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 120 мА |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 1 325 ₴




