
Защіпка електромеханічна Trinix ES-150 NO (67-00019)
819 ₴
- В наличии
- Код: 67-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Защіпка електромеханічна, NO (нормально-розімкнена) – відімкнена за відсутності живлення, живлення 12 В, споживання струму 400 мА, нержавіюча сталь, розмір 110 / 25 / 31 мм
Trinix ES-150NО – защіпка електромеханічна, підійде для використання в системах контролю доступу в офісних приміщеннях. Тип контакту NO (нормально-розімкнена), живлення 12 В, споживання 400 мА.
Ключові властивості
- Защіпка з типом контакту NO (нормально-розімкнена), тобто відімкнена за відсутності живлення.
- Живлення 12 В, споживання струму становить 400 мА.
- Призначена для врізного монтажу – встановлюється у дверну коробку.
- Защіпка виконана з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Вес | 0.24 |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP54, нержавіюча сталь, Нормально-розімкнений контакт |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | — |
| Матеріал двері | — |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | — |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Розміри | 110 / 25 / 31 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 110 х 25 х 31 |
| Розміри, мм | 110 / 25 / 31 |
| Способ установки | Виразний |
| Ток потребления | 400 мА |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електромеханічна |
Информация для заказа
- Цена: 819 ₴



