
Защіпка електромеханічна Trinix ES-150NC (67-00018)
825 ₴
- В наличии
- Код: 67-00018
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Защіпка електромеханічна, NC (нормально-замкнена) – замкнена за відсутності живлення, живлення 12 В, споживання струму 1200 мА, механічне розблокування, нержавіюча сталь, розмір 110 / 25 / 31 мм
Trinix ES-150NC – защіпка електромеханічна з функцією механічного розблокування, підійде для використання в системах контролю доступу в офісних приміщеннях. Тип контакту NC (нормально-замкнена), живлення 12 В, споживання 1200 мА.
Ключові властивості
- Защіпка з типом контакту NC (нормально-замкнена), тобто замкнена за відсутності живлення.
- У даній моделі є функція механічного розблокування.
- Живлення 12 В, споживання струму становить 1200 мА.
- Призначена для врізного монтажу – встановлюється у дверну коробку.
- Защіпка виконана з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Замкнено |
| Вес | 240 |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP54, механічне розблокування |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | — |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал двері | — |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | — |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Розміри | 110 / 25 / 31 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 110 х 25 х 31 |
| Розміри, мм | 110 / 25 / 31 |
| Способ установки | — |
| Ток потребления | 1200 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Защіпка електромеханічна |
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴



