
Защіпка електроригельна Trinix YB-100+ NO (67-00012)
1 118 ₴
- В наличии
- Код: 67-00012
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електроригельна врізна защіпка, НР – відімкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6 с; живлення 12 В, споживання струму 170 мА; розмір защіпки 204 / 35 / 43 мм, довжина ригеля 16 мм
Trinix YB-100+ – врізна електроригельна защіпка, нормально-розімкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6 секунд.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-розімкненого типу: за відсутності живлення – двері відчинені, а при подачі живлення защіпка замикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6 секунд.
- Живлення електрозащіпки здійснюється від джерела живлення DC 12 В, споживання 170 мА.
- Розмір защіпки 204 / 35 / 43 мм, довжина ригеля 16 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення як у дверну коробку (раму), так і в самі двері. Підходить для металевих та дерев'яних дверей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Вес | 0.66 |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Нормально-розімкнений, таймер 0/3/6/9 с, IP54, споживання 150 мА, довжина ригеля 16 мм, матеріал корпусу Нержавіюча сталь |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | — |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал двері | Метал, Дерево |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З таймером затримки |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Розміри | 204 / 35 / 43 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 205 х 35 х 40 |
| Розміри, мм | 204 / 35 / 43 |
| Способ установки | Виразний |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 1 118 ₴






