Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine (125kHz) та Mifare (13.56MHz); дальність зчитування до 7 см; інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 9-24 В; споживання струму 25 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP66; розміри 103 / 48 / 20 мм
Зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine та Mifare Trinix TRR-04EMH. Дальність зчитування до 7 см. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP66.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки одночасно двох стандартів EM-Marine 125 кГц та Mifare 13.56 МГц.
- Дальність зчитування становить до 7 см.
- Інтерфейс Wiegand 26 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 9-24 В, низьке енергоспоживання до 25 мА.
- Пластиковий водонепроникний корпус з класом захисту IP66 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | - |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 7 см |
| Додаткові характеристики | Світлова та звукова індикація, Підтримка двох стандартів (EM-Marine і Mifare), Інтерфейс Wiegand 26 |
| Питание | DC 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Зчитувач EM-Marine та Mifare Trinix TRR-04EMH водонепроникний |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 103 / 48 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 103х48х20 мм |
| Розміри, мм | 103 / 48 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | - |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 1 746 ₴






