Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); дальність зчитування до 6 см; інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; металевий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 105 / 50 / 20 мм
Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine Trinix TRR-06W. Дальність зчитування до 6 см. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP68.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування становить до 6 см.
- Інтерфейс Wiegand 26 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 12 В, низьке енергоспоживання до 30 мА.
- Металевий водонепроникний корпус з класом захисту IP68 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 6 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 105 / 50 / 20 мм |
| Розміри, мм | 105 / 50 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 882 ₴




