
Зчитувач врізний EM-Marine Trinix TRR-1000E антивандальний (68-00013)
511 ₴
- В наличии
- Код: 68-00013
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Врізний антивандальний RFID-зчитувач карт та брелоків EM-Marine (125 kHz); відстань зчитування до 3 см; інтерфейс Wiegand 26; вбудований світлодіод; живлення DC 12 В; низьке енергоспоживання струму до 30 мА; матеріал корпусу пластик; габаритні розміри D25 / 20 мм
Врізний RFID-зчитувач карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) Trinix TRR-1000E для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand.
Ключові властивості
- Зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, робоча частота 125 кГц. Дальність зчитування до 3 см.
- Інтерфейс Wiegand 26.
- Живлення DC 12 В.
- Вбудований світлодіод.
- Низьке енергоспоживання, до 30 мА.
- Врізний монтаж, пластиковий корпус, мініатюрні розміри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | - |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3 см |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Врізний монтаж, Низьке енергоспоживання, Антивандальний корпус, Пластиковий корпус, Мініатюрні розміри, Інтерфейс Wiegand 26 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Зчитувач врізний EM-Marine Trinix TRR-1000E антивандальний |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | Ø25 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | Ø25 / 20 мм |
| Розміри, мм | Ø25 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | - |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴




