
Зчитувач Mifare Trinix TRR-1103MW водонепроникний (68-00016)
763 ₴
- В наличии
- Код: 68-00016
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare (13.56MHz); інтерфейс Wiegand 26; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; розміри 82 / 42 / 17 мм
Зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare Trinix TRR-1103MW. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP68.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту Mifare 13.56 МГц.
- Інтерфейс Wiegand 26 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 12 В, низьке енергоспоживання до 30 мА.
- Пластиковий водонепроникний корпус з класом захисту IP68 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | - |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Звукова індикація, Водонепроникний корпус, Зовнішнє встановлення, Ступінь захисту IP68, Накладний монтаж, Пластиковий корпус, Інтерфейс Wiegand 26 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Комплектация | Зчитувач Mifare Trinix TRR-1103MW водонепроникний |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | 82 / 42 / 17 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 82х42х17 мм |
| Розміри, мм | 82 / 42 / 17 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | - |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 763 ₴





