
Зчитувач бездротовий Mifare Trinix TRR-1100MWR (68-00018)
1 980 ₴
- В наличии
- Код: 68-00018
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий зчитувач з приймачем у комплекті; технологія Rolling Code 433 МГц; тип картки Mifare 13.56 МГц; програмований вихід приймача: Wiegand 26 біт або 34 біт; відстань зв'язку до 30 м; наднизьке енергоспоживання; для внутрішнього встановлення; клас захисту IP54; живлення 3 батарейки ААА; розміри 120 / 50 / 20 мм
Trinix TRR-1100MWR – бездротовий зчитувач ключів та карт Mifare, з технологією Rolling Code 433 МГц, для внутрішнього встановлення. Приймач у комплекті.
Ключові властивості
- Стандарт карт Mifare 13.56 МГц.
- За допомогою приймача, що входить у комплект, підключається до будь-якого контролера за протоколом Wiegand 26 або 34 біти. Відстань зв'язку приймача – до 30 м.
- Має пластиковий корпус із класом захисту IP54, що дозволяє використовувати його лише всередині приміщення.
- Низьке енергоспоживання від 3 батарейок типу ААА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Радіоконтролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Бездротове з’єднання, Приймач у комплекті, Технологія Rolling Code 433 МГц, Інтерфейс Wiegand 26/34, Світлова індикація, Внутрішнє встановлення, Пластиковий корпус, Ступінь захисту IP54, Живлення від 3 батарейок AAA, Дальність зв’язку до 30 м |
| Питание | Батарея AAA – 3 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP54 |
| Комплектация | Основний зчитувач<br>Приймач (плата)<br>Інструкція користувача<br>Набір для монтажу |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Бездротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | 0° C ~ +50° C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | 120 / 50 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 120х50х20 мм |
| Розміри, мм | 120 / 50 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | - |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴







