Карта доступу формату Mifare; працює зі зчитувачами формату: ISO 14443A Mifare (13.56 МГц); відстань зчитування: до 10 см; необмежена кількість зчитувань; максимальна кількість перезаписів: до 100000; обсяг пам'яті: 4 кбайт пам'яті EEPROM
Безконтактна картка Trinix MF-4K використовується в системах контролю і керування доступом. Пристрій спрацьовує при піднесенні до зчитувачів формату ISO 14443A (Mifare), на відстані не більше 10 см. У карт формату Mifare Classic 1K є 1024 біти для зберігання конфігураційної або користувальницької інформації. Блок захисту даних визначає права доступу і секретні ключі за відповідними секторами.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare. При наближенні карти на відстань до 10 см зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ карти, надаючи або забороняючи доступ користувачу.
Ключові властивості
- Використовується разом зі зчитувачами RFID для організації контролю доступу.
- На карту може бути нанесено будь-який кольоровий логотип.
- Тип мікросхеми: Mifare.
- Робоча частота: 13.56 МГц.
- Швидкість передачі даних: 106 кбіт/сек.
- Відстань зчитування: до 10 см.
- Необмежена кількість зчитувань.
- Максимальна кількість перезаписів: до 100000.
- Обсяг пам'яті: 4 кбайт пам'яті EEPROM.
- Час ідентифікації карти - 3 мс, читання блоку - 2 мс, записи блоку - 9 мс.
- Витримує механічні навантаження: більше 250 циклів на перегин і 500 циклів на розрив за стандартом ISO 10373.
- Виконана в легкому та міцному пластиковому PVC корпусі.
- Діапазон робочих температур: -30 ° С ~ +50 ° С.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу PVC, Пам'ять 4 кбайт EEPROM, Відстань зчитування до 10 см, Максимальна кількість перезаписів до 100000, Час ідентифікації 3 мс, Швидкість передачі 106 кбіт/сек, Робоча температура -30°C ~ +60 |
| Комплектация | Картка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 85 / 54 / 0.8 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 85.0 х 54.0 х 0.8 |
| Розміри, мм | 85 / 54 / 0.8 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Карта RFID |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴




