Ключ Proxymity-key Шкіра Mifare 1K Колір: коричневий Шкіряний ключ-брелок Proxymity-key MIFARE 1K з використовується в системах контролю та управління доступом. Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату MIFARE 1K на відстані не більше 10 см. Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Унікальний 40 бітний номер; гарантія 12 міс. |
| Материал корпуса | Кожа |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 40 / 40 / 3 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 40 х 40 х 3 |
| Розміри, мм | 40 / 40 / 3 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип ключів | Брелоки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Ключ доступу |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴


