Ключ електронний безконтактний Proxymity-key. Це зручний засіб безконтактної ідентифікації широко і успішно застосовується в системах доступу і зокрема в багатоквартирних домофонах. Працює в стандарті Mifare.Кожен брелок має індивідуальний код. Робоча частота 13,56 MHz. Ключ Proxymity-key Mifare 1К Blue. Ключ-брелок Mifare 1К використовується в системах контролю та управління доступом (СКУД). Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare 1К. При наближенні брелока до безконтактного зчитувача радіочастот, зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ брелока. Має міцний корпус із пластику.
Особливості:
Без можливості перезапису коду-індентифікатора;
Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID);
Працює зі зчитувачами формату - Mifare 1К;
Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2;
Зручно розміщується на зв'язці ключів, завдяки наявності кільця кріплення;
Робоча частота 13.56 МГц;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Без можливості перезапису коду-ідентифікатора, безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID), кільце кріплення, міцний пластиковий корпус |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 35 / 28 / 5 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 35 х 28 х 5 |
| Розміри, мм | 35 / 28 / 5 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 18000 |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип ключів | Брелоки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Брелок |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴



