
Ключ-брелок Mifare Proximity-key MF epoxy прямокутний 30*50 мм (69-00053)
36 ₴
- В наличии
- Код: 69-00053
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ-брелок Proximity-key формату Mifare 1K 13.56 МГц. Прямокутний корпус з епоксидної смоли. Колір чорний, з абстрактним зображенням. Розмір 30 / 50 мм
Ключ-брелок Proximity-key MF epoxy формату Mifare 1K 13.56 МГц для застосування в системах контролю і керування доступом. Розмір 30 / 50 мм.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare. При наближенні брелока на відстань до 10 см зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ брелока, надаючи або забороняючи доступ користувачу.
Ключові властивості
- Працює зі зчитувачами формату Mifare 1К, робоча частота 13.56 МГц.
- Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID).
- Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2.
- Без можливості перезапису коду-індентифікатора.
- Міцний корпус з епоксидної смоли.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Міцний корпус з епоксидної смоли, Без можливості перезапису коду-індентифікатора, Прямокутний корпус |
| Материал корпуса | Епоксидна смола |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 30 / 50 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 30 × 50 |
| Розміри, мм | 30 / 50 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 18000 |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип ключів | Брелоки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Ключ доступу |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴

