
Картка Mifare Trinix MF-1K (1.6 мм) (69-00052)
25 ₴
- В наличии
- Код: 69-00052
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Карта доступу формату Mifare товщиною 1.6 мм. Працює зі зчитувачами формату: ISO 14443 (Mifare). Дальність спрацювання до 10 см. Розміри 85 / 54 / 1.6 мм
Карта доступу Trinix MF-1K (1.6 мм) формату Mifare для застосування в системах контролю і керування доступом. Товщина карти 1.6 мм.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare. При наближенні карти на відстань до 10 см зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ карти, надаючи або забороняючи доступ користувачу. Карта може заноситися в базу даних СКУД шляхом піднесення до зчитувача або ручного введення коду карти в базу (код карти вказано на карті).
Ключові властивості
- Працює зі зчитувачами формату Mifare, робоча частота 13.56 МГц.
- Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID).
- Дальність спрацювання: до 10 см.
- Розміри 85 / 54 / 1.6 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Пластик, товщина 1.6 мм, дальність спрацювання до 10 см, робоча температура -30°C ~ +60 |
| Комплектация | Картка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 85 / 54 / 1.6 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 85 х 54 х 1.6 |
| Розміри, мм | 85 / 54 / 1.6 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Карта RFID |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴






