Картка MF-1K (0.8 мм); Працює зі зчитувачами формату: ISO 14443 (Mifare); Форм-фактор: карта Картка MF-1K (0.8 мм) біла використовується в системах контролю і управління доступом (СКУД). Пристрій спрацьовує при піднесенні до зчитувачів формату - ISO 14443 (Mifare), на відстані не більше 10 см. У Classic 1K є 8192 біта для зберігання конфігураційної або користувальницької інформації, які розділені на 16 секторів. Кожен з цих 16 секторів захищений двома різними ключами - А і В, які в свою чергу можуть бути запрограмовані на виконання різних операцій, як то: читання, запис, зміна значення блоку і т. П.
Особливості:
Використовується разом зі зчитувачами RFID для організації контролю доступу;
Виконана в легкому та міцному пластиковому корпусі;
Колір карти: білий;
На карту може бути завдано будь-який кольоровий логотип;
Тип мікросхеми: Mifare;
Робоча частота: 13,56 МГц;
Діапазон робочих температур: -30 ° С ~ +50 ° С.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Легкий міцний пластиковий корпус, можливість нанесення кольорового логотипу, 8192 біт, 16 секторів, захищені ключі A і B, температурний діапазон -30°C ~ +60 |
| Комплектация | Картка MF-1K (0.8 мм) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 85 / 54 / 0.8 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 85 х 54 х 0.8 |
| Розміри, мм | 85 / 54 / 0.8 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Карта RFID |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 18 ₴







