
Карта доступу EM-Marine+Mifare Trinix EM - MF 1K (0.8 мм) (69-00050)
41 ₴
- В наличии
- Код: 69-00050
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Карта доступу, працює зі зчитувачами форматів EM-Marine та Mifare1K; розміри 86 / 54 / 0.8 мм
Картка Trinix EM - MF 1K (0.8 мм) EM-Marine + MIFARE 1K ISO Card - комбінована безконтактна карта, оснащена чипами EM-Marine та MIFARE 1K, під друк на принтері. Зручна у випадках, де використовуються зчитувачі різних стандартів на одному об'єкті. Товщина 0.8 мм.
Застосування
Безконтактні карти з двома чипами зручно використовувати в системах контролю доступу, де встановлені зчитувачі безконтактних смарткарт Mifare та зчитувачі proximity-карт EM-Marine. Наприклад, в одному бізнес-центрі можуть бути встановлені різні системи доступу. Одна комбінована картка забезпечить універсальний доступ.
Ключові властивості
- Працює зі зчитувачами формату EM-Marine, робоча частота 125 кГц, та Mifare 1К, робоча частота 13.56 МГц.
- Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID).
- Тип картки: Read only, Read/Write.
- Можливість кольорового друку на картці.
- Матеріал PVC, колір білий.
- Робоча температура: -30 °С ... +75 °С.
- Температура зберігання: -40 °С ... +85 °С.
- Розміри: 86 / 54 / 0.8 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Тип мікросхеми: EM-Marine, Mifare 1K; Тип картки: Read only / Read/Write; Матеріал: PVC; Кольоровий друк: так; Робоча температура: -30 °C ... +75 °C; Температура зберігання: -40 °C ... +85 °C; Гарантія: 12 міс. |
| Комплектация | Картка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая частота | 0.125, 13.56 |
| Розміри | 85 / 54 / 0.8 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 85 х 54 х 0.8 |
| Розміри, мм | 85 / 54 / 0.8 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Карта RFID |
| Формат ключа | EM-Marine, Mifare 1K |
| Формат микросхемы | EM-Marine, Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴




