
Ключ Proxymity-key Mifare 1K Zero BLUE (69-00035)
50 ₴
- В наличии
- Код: 69-00035
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий брелок-ключ використовує частоту 13,56 МГц. Брелок має компактні розміри – 35х28х5 мм. Proximity Key (Mifare 1К Zero RW ) це безконтактний індивідуальний ключ у форм-факторі "брелок" стандарту Mifare 1КZero RW перезаписуваний, призначений для управління пристроями системи контролю та доступу. Управління здійснюється через безконтактні зчитувачі RFID.
Proximity Key (Mifare 1К Zero RW)
Бездротовий брелок-ключ використовує частоту 13,56 МГц. Брелок має компактні розміри – 35х28х5 мм. Бездротовий ключ-брелок Proximity Key (Mifare 1K) – незамінний компонент у складі систем охорони та моніторингу. Він призначений для відкриття електромеханічних замків, електромагнітних замків та інших пристроїв СКУД.Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Перезаписуваний, Пластик, Робоча температура -30 °C ~ +60 °C, Гарантія 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 35 / 28 / 5 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 35 х 28 х 5 |
| Розміри, мм | 35 / 28 / 5 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип ключів | Брелоки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Брелок |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


