
Кнопка виходу накладна ART-479 TRINIX (70-00001)
41 ₴
- В наличии
- Код: 70-00001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу накладна пластикова без фіксації; розміри 75 / 20 / 15 мм; тип контакту – Н/Р, Н/З. напруга 12 В; макс. струм 300 мА
Кнопка АРТ-479 призначена для миттєвого включення тривоги при виявленні небезпеки на об'єкті, що охороняється (офіс, котедж, склад, торговий зал та інше), або у разі загрози нападу, а також для відчинення дверей. Пристрій застосовується у зв'язку з технічними засобами охоронно-пожежної або охоронної сигналізації. При натисканні на кнопку сигнал по дротах передається на центральний блок, після чого сигналізація миттєво переходить у режим «ТРИВОГА». Модель передбачає накладний монтаж (без фіксації), виконана із пластику.
Ключові властивості
- Накладна
- Контактна
- Матеріал корпусу – пластик
- Для внутрішнього встановлення
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Живлення 12 В
- Макс. струм 300 мА
- Розміри 75 / 20 / 15 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Живлення 12 В, Макс. струм 300 мА, Без фіксації, Гарантія 12 міс. |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | — |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40 |
| Розміри | 75 / 20 / 15 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 75 х 20 х 15 |
| Розміри, мм | 75 / 20 / 15 |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Контактні |
| Спосіб спрацювання | Натискання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴




