Розмір 115 / 40 / 30 мм, тип контакту Н/Р, Н/З; врізна; матеріал корпусу нержавіюча сталь, сенсорна, безконтактна; LED підсвічування кнопки; живлення DC 12-24 В
Trinix ART-850F – це кнопка сенсорного типу, що забезпечує відчинення дверей на різних об'єктах у точці проходу максимальної кількості людей. Відсутність механічних натискань на кнопку передбачає безвідмовну та тривалу працездатність. До контактів приєднуються відеодомофон, контролер, клямка або електрозамок.
Монтаж Trinix ART-850F відбувається врізним способом на порожні двері. Невеликий корпус прямокутної форми виконаний з алюмінію у світло-сірому кольорі. Trinix ART-850F допускається до експлуатації всередині приміщення або зовні за умови запобігання попаданню вологи на відкриті контакти, стійка до механічної дії. Навколо кнопки є світлодіодне підсвічування, яке буде корисним при користуванні пристроєм у темному приміщенні.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Врізна
- Сенсорна, безконтактна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – нержавіюча сталь
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 115 / 40 / 30 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Розміри | 115 / 40 / 30 мм |
| Розміри, мм | 115 / 40 / 30 |
| Световая индикация | Да |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 637 ₴





