
Кнопка виходу безконтактна врізна ART-850F TRINIX (70-00022)
693 ₴
- В наличии
- Код: 70-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; монтаж врізний; тип контакту Н/Р, Н/З; LED-підсвічування кнопки; живлення DC 12-24 В; матеріал корпусу алюміній; розмір 86 / 50 / 30 мм
Trinix ART-850F – це кнопка безконтактного типу, що забезпечує відчинення дверей на різних об'єктах у точці проходу максимальної кількості людей. Відсутність механічних натискань на кнопку передбачає безвідмовну та тривалу працездатність. До контактів приєднуються відеодомофон, контролер, клямка або електрозамок.
Монтаж Trinix ART-850F відбувається врізним способом на двері. Невеликий корпус прямокутної форми виконаний з алюмінію у світло-сірому кольорі. Кнопка допускається до експлуатації всередині приміщення або зовні за умови запобігання попаданню вологи на відкриті контакти, стійка до механічної дії. Навколо кнопки є світлодіодне підсвічування, яке буде корисним при користуванні пристроєм у темному приміщенні.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Врізна
- Безконтактна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – алюміній
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 86 / 50 / 30 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.275 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-підсвітка, IP65, Живлення DC 12-24 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для домофонів, Для СККД |
| Розміри | 86 / 50 / 30 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 50 х 30 |
| Розміри, мм | 86 / 50 / 30 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення, Вулиця |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 693 ₴





