Розмір 86 / 86 / 18 мм, тип контакту Н/Р, Н/З; врізна; матеріал корпусу скло, робоча напруга 60 мА, живлення 9-12 В; LED підсвічування кнопки
Trinix ART-840G – це внутрішня кнопка виходу безконтактного типу. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Робоча напруга – 9-12, струм споживання – 60 мА. Спосіб відчинення безконтактний.
Кнопка Trinix ART-840G призначена для відкриття замка без натискання самої кнопки. Монтується на стіну перед виходом із приміщення з великою прохідністю. Завдяки скляному корпусу, її ресурс набагато більший, ніж у пластикової.
Кнопка виходу Trinix ART-840G має габаритні розміри: 86 / 86 / 18 мм. Корпус кнопки виготовлений із міцного скла та призначений для врізного монтажу. Наявність світлодіодного підсвічування полегшує використання кнопки при поганому освітленні.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Врізна
- Безконтактна
- Робоча напруга – 9-12 В
- Струм споживання – 60 мА
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – скло
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 86 / 86 / 18 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.24 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | LED підсвічування, IP54, 9-12 В, 60 мА, Підвищена зносостійкість |
| Питание | 12 В 60 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Стекло |
| Материал корпуса | Стекло |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Розміри | 160 / 25 / 28 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 86 х 18 |
| Розміри, мм | 160 / 25 / 28 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 381 ₴





