
Кнопка виходу безконтактна врізна ART-810F TRINIX (70-00019)
347 ₴
- В наличии
- Код: 70-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 115 / 70 / 29 мм, тип контакту Н/Р, Н/З; врізна; матеріал корпусу нержавіюча сталь; світлодіодне підсвічування кнопки; живлення DC 12-24 В
АRT-810F – безконтактна кнопка виходу. Має врізний тип монтажу. Корпус виконаний із нержавіючої сталі. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Використовується на об'єктах із високою пропускною інтенсивністю, де пластикова кнопка може не впоратися із частим використанням. Є світлодіодне підсвічування, що може бути корисним при слабкій освітленості.
Ключові властивості
- Кнопка виходу металева, зносостійка
- Безконтактна
- Врізна
- Світлодіодне підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – нержавіюча сталь.
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Розміри 115 / 70 / 29 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодне підсвічування, IP65, DC 12-24 В, Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Розміри | 115 / 70 / 29 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 115 х 70 х 29 |
| Розміри, мм | 115 / 70 / 29 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Вулиця |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴




