
Кнопка виходу врізна ART-801LED (N) TRINIX (70-00016)
284 ₴
- В наличии
- Код: 70-00016
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 115 / 40 / 28 мм, тип контакту Н/Р; врізна; матеріал корпусу нержавіюча сталь; LED підсвічування кнопки; живлення DC 12-24 В
ART-801LED (N) – кнопка виходу, врізна. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений). Призначена для встановлення в місцях із високою інтенсивністю використання, де пластикова кнопка не впорається з частим використанням.
Ключові властивості
- Кнопка виходу зносостійка
- Контактна
- Врізна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – нержавіюча сталь.
- Тип контакту – Н/Р
- Розміри 115 / 40 / 28 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED підсвічування, IP65, DC 12-24 В, зносостійка |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | — |
| Розміри | 115 / 40 / 28 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 115 х 40 х 28 |
| Розміри, мм | 115 / 40 / 28 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Контактні |
| Спосіб спрацювання | Натискання |
| Сфера использования | Вулиця |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 284 ₴



