Кнопка виходу безконтактна (регулювання чутливості 17-45 см), накладна, антивандальна, 2-х кольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - дюралюміній. Тип контакту – Н/Р, Н/З. Таймер затримки 0-30 с. Живлення DC 12-24 В. Розміри 80 / 32 / 23 мм. Колір сірий. Водонепроникна, відповідає класу захисту IP68
Trinix ART-950W – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Кнопка виходу безконтактна (регулювання чутливості 17-45 см), накладна, антивандальна, двокольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - дюралюміний. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Таймер затримки 0-30 сек. Розміри 80 / 32 / 23мм. Колір корпусу сірий.
Водонепроникна, відповідає класу захисту IP68.
Ключові властивості
- Кнопка виходу підвищеної зносостійкості
- Накладна
- Безконтактна
- Двокольорове діодне підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – дюралюміній
- Водонепроникна, відповідає класу захисту IP68
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Таймер затримки 0-30 сек
- Розміри 80 / 32 / 23 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Антивандальна, Двокольорове діодне підсвітювання, Водонепроникна (IP68), Таймер 0-30 с, Чутливість 17-45 см, Живлення DC 12-24 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO,NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал корпуса | Дюралюминий |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Розміри | 80 / 32 / 23 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 80 х 32 х 23 |
| Розміри, мм | 80 / 32 / 23 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Вулиця |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 792 ₴











