
Кнопка виходу безконтактна накладна ART-940 Black TRINIX (70-00007)
585 ₴
- В наличии
- Код: 70-00007
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розміри 86 / 55 / 14 мм; кнопка виходу безконтактна (регулювання чутливості 12-35см); накладна, 2-х кольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - пластик; тип контакту – Н/Р, Н/З; таймер затримки 0-30 с; живлення DC 12-24 В; колір чорний
Trinix ART-940 Black – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Кнопка виходу безконтактна (регулювання чутливості 12-35 см), накладна, антивандальна, двокольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - пластик. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений), Н/З (нормально замкнений). Таймер затримки 0-30 сек. Розміри 86 / 55 / 14 мм. Колір корпусу чорний.
Ключові властивості
- Накладна
- Безконтактна
- Двокольорове діодне підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – пластик
- Регулювання чутливості 12-35 см
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Таймер затримки 0-30 сек
- Розміри 86 / 55 / 14 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | антивандальна, двокольорове діодне підсвічування, регулювання чутливості 12-35 см, таймер 0-30 сек, IP54, живлення DC 12-24 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Розміри | 86 / 55 / 14 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 55 х 14 |
| Розміри, мм | 86 / 55 / 14 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴





