Розміри 154 / 40 / 12 мм; кнопка виходу, накладна, 2-х кольорове діодне підсвічування, матеріал корпусу - пластик; тип контакту – Н/Р, Н/З. колір чорний
ART-830P – кнопка контактного типу, застосовується у системах контролю доступу.
Монтаж відбувається накладним способом на двері. Невеликий корпус прямокутної форми виконаний із міцного пластику у чорному кольорі. Пристрій допускається до експлуатації усередині приміщення. При успішному спрацьовуванні кнопки спалахує зелене підсвічування напису; якщо не спрацювало - синє підсвічування. Розміри: 154 / 40 / 12 мм.
Ключові властивості
- Накладна
- Контактна
- Двокольорове діодне підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу – пластик
- Для внутрішнього встановлення
- Тип контакту – Н/Р, Н/З
- Колір чорний
- Розміри 154 / 40 / 12 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В/1 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 154 / 40 / 12 мм |
| Розміри, мм | 154 / 40 / 12 |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 631 ₴






