
Кнопка виходу безконтактна ART-920F TRINIX (70-00029)
248 ₴
- В наличии
- Код: 70-00029
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна, врізна; дальність зчитування 1-10 см; LED-підсвічування кнопки; тип контакту – Н/Р, Н/З; живлення DC 12-24 В; матеріал корпусу пластик; розміри 86 / 86 мм
Trinix ART-920F – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Ключові властивості
- Кнопка виходу безконтактна.
- Врізна.
- Дальність зчитування 1-10 см.
- LED-підсвічування кнопки.
- Матеріал корпусу – пластик.
- Тип контакту - Н/Р, Н/З.
- Розміри 86 / 86 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Дальність зчитування 1-10 см, LED-підсвічування, Світлодіодна індикація, Живлення DC 12-24 В, Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Розміри | 86 / 86 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86×86 |
| Розміри, мм | 86 / 86 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Спосіб встановлення | Врізні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 248 ₴





