
Кнопка виходу WiFi безконтактна накладна Trinix ART-1000P(Tuya) (70-00031)
977 ₴
- В наличии
- Код: 70-00031
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; WiFi, керування через застосунок Tuya на IOS та Android; тип контакту Н/Р, Н/З; живлення DC 12-24 В; накладна; матеріал корпусу пластик; розміри 115 / 45 / 21 мм, колір чорний
WiFi кнопка виходу безконтактна Trinix ART-1000P(Tuya), керування через застосунок Tuya на IOS та Android. Тип контакту Н/Р, Н/З. Накладний тип встановлення, матеріал корпусу пластик.
Застосування
ART-1000P – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Ключові властивості
- Підтримує WiFi, керування зі смартфону за допомогою застосунку Tuya.
- Безконтактна кнопка – спрацьовує без торкання рукою.
- LED-підсвічування для індикації стану роботи.
- Тип контакту Н/Р, Н/З.
- Накладний монтаж.
- Матеріал корпусу пластик, розміри 115 / 45 / 21 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Підтримка WiFi, Керування через Tuya, LED-підсвітка, Живлення DC 12-24 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40 |
| Розміри | 115 / 45 / 21 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 115 х 45 х 21 |
| Розміри, мм | 115 / 45 / 21 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 977 ₴




