
Кнопка виходу накладна ART-805LED TRINIX (70-00003)
382 ₴
- В наличии
- Код: 70-00003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 80 / 30 / 25 мм, тип контакту Н/Р; накладна; контактна; матеріал корпусу дюралюміній; LED підсвічування кнопки; живлення DC 12-24 В
ART-805LED – кнопка виходу, накладна. Тип контакту - Н/Р (нормально розімкнений). Призначена для встановлення в місцях із високою інтенсивністю використання, де пластикова кнопка не впорається з частим використанням.
Ключові властивості
- Кнопка виходу металева, зносостійка
- Контактна
- Накладна
- LED підсвічування кнопки
- Матеріал корпусу дюралюміній
- Тип контакту – Н/Р
- Розміри 80 / 30 / 25 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED підсвічування кнопки, Живлення DC 12-24 В, Зносостійка |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | Нет |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40 |
| Розміри | 80 / 30 / 25 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 80 х 30 х 25 |
| Розміри, мм | 80 / 30 / 25 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Контактні |
| Спосіб спрацювання | Натискання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 382 ₴





