
Біометричний антивандальний термінал Trinix TRR-2000EFW зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine (72-00005)
3 150 ₴
- В наличии
- Код: 72-00005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний біометричний термінал контролю доступу зі зчитувачем відбитків пальців і карт стандарту EM-Marine 125 kHz; інтерфейс Wiegand-26 вхід/вихід; ємність пам’яті: 300 відбитків пальців і 10000 карт; дальність зчитування карт 2-5 см; час відчинення дверей 0-99 сек; способи доступу: відбиток пальця, карта; живлення DC 12-24 В; споживання струму ≤30 мА; металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP65; робоча температура -40°C~+60°C; розміри 118 / 46 / 26 мм
Антивандальний автономний біометричний термінал контролю доступу Trinix TRR-2000EFW зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / зчитування карти тощо. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Бометричний термінал призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Біометричний термінал підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / зчитування карти / зчитування карти + сканування відбитку пальця.
- Підтримується стандарт карт EM-Marine 125 кГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Пристрій використовується як зчитувач або автономний контролер-зчитувач. Має інтерфейс Wiegand-26 на вхід та вихід.
- Час відчинення дверей регулюється від 0 до 99 секунд.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 300 відбитків пальців та 10000 карток.
- Налаштування та додавання карток, відбитків пальців до бази відбувається з ІЧ-пульта дистанційного керування – входить до комплекту. Також у комплекті дві майстер-карти для додавання/видалення карток.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Живлення пристрою 12-24 В, споживання струму 30 мА.
- Термінал виконаний у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP65, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Интерфейс | Wiegand |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Термінали |
| Установка | Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Источник питания | DC 12–24 В |
| Додаткові характеристики | Антивандальний металевий корпус<br>Світлова та звукова індикація<br>Клас захисту IP65<br>Дальність зчитування 2–5 см<br>Налаштування через ІЧ-пульт<br>2 майстер-карти в комплекті |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Біометричний зчитувач<br>Пульт дистанційного керування<br>Пластикова картка<br>Керівництво користувача<br>Кріпильні елементи (два дюбелі з шурупами)<br>Шестигранний ключ |
| Кількість записів відбитків | 300 |
| Кількість записів карт | 10000 |
| Материал корпуса | Металл |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців<br>За картою |
| Особенности | Автоматизовані<br>Антивандальний корпус |
| Пам'ять відбитків пальця | 300 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 118 / 46 / 26 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 118х46х26 |
| Розміри, мм | 118 / 46 / 26 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
| Формат карт | Em-marin |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴






