
Клавіатура з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1101MFW(WF) (71-00005)
3 174 ₴
- В наличии
- Код: 71-00005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); дальність зчитування карт 2-5 см; час відімкнення дверей 0-99 сек; вхід під інтерфейс Wiegand – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою; пам’ять 10000 карт/кодів, 300 відбитків пальця; підсвічування клавіатури; живлення DC12-24В (30мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP65; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 139 / 70 / 22 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер Trinix TRK-1101MFW(WF), зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти.
- Підтримується стандарт карт Mifare 13.56 МГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
- Одне реле для керування підключеним електрозамком, час відімкнення дверей 0-99 секунд.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 300 відбитків пальців та 10000 карток/кодів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення пристрою 12-24 В, споживання струму 30 мА.
- Кодова клавіатура виконана у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP65, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 240 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток/кодів + 300 відбитків пальців |
| Интерфейс | Wiegand<br>Wi-Fi |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Зчитувачі, Контролери |
| Установка | Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Источник питания | DC 12–24 В |
| Додаткові характеристики | Антивандальний металевий корпус<br>Світлова та звукова індикація<br>Підсвічування клавіатури<br>Вбудований Wi-Fi<br>Керування через застосунок eWeLink<br>Дальність зчитування 2–5 см<br>Одне реле для керування електрозамком |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Клавіатура з WiFi, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1101MFW(WF) |
| Кількість записів відбитків | 300 |
| Кількість записів карт | 10000 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців<br>За картою |
| Особенности | Автоматизовані<br>Антивандальний корпус |
| Пам'ять відбитків пальця | 300 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Пам'ять кодів | 10000 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 139 / 70 / 22 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 139х70х22 |
| Розміри, мм | 139 / 70 / 22 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат карт | Mifare |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 3 174 ₴





