
Клавіатура з Bluetooth, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт EM-Marine Trinix TRK-1107EFBT з підтримкою Tuya Smart
2 619 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71-00056
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz); вбудований Bluetooth, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; час відчинення дверей 0-99 сек; інтерфейс Wiegand-26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою, через мобільний застосунок Tuya Smart; пам’ять 1000 карт/кодів, або 900 карт/кодів та 100 відбитків пальця; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (150мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP66; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 148 / 43 / 22 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з Bluetooth, з можливістю працювати через мобільний застосунок Tuya Smart Trinix TRK-1107EFBT, зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт EM-Marine 125 кГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Вбудований Bluetooth, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Tuya Smart: дистанційне відімкнення замка, додавання відбитку пальця, коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
- Одне реле для керування підключеним електрозамком. Час відчинення дверей 0-99 секунд.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 1000 карток/кодів або 900 карток/кодів та 100 відбитків пальців.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення пристрою 12 В, споживання струму 150 мА.
- Кодова клавіатура виконана у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP66, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 1000 карток/кодів, 900 карток/кодів та 100 відбитків пальців |
| Интерфейс | Wiegand<br>Bluetooth |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Зчитувачі, Контролери |
| Установка | Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Источник питания | DC 12 В |
| Додаткові характеристики | Антивандальний металевий корпус<br>Світлова та звукова індикація<br>Підсвічування клавіатури<br>Вбудований Bluetooth<br>Працює з мобільним застосунком Tuya Smart<br>Дальність зчитування 2–5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Біометричний зчитувач із клавіатурою<br>Пластикова карта<br>Керівництво користувача<br>Кріпильні елементи (два дюбелі з шурупами)<br>Шестигранний ключ<br>Діод |
| Кількість записів відбитків | 100 |
| Кількість записів карт | 1000 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців<br>За картою |
| Особенности | Автоматизовані<br>Антивандальний корпус<br>Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 1000 карт |
| Пам'ять кодів | 1000 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 148 / 43 / 22 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 148х43х22 |
| Розміри, мм | 148 / 43 / 22 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат карт | Em-marin |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 2 619 ₴





