
Клавіатура з Bluetooth, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1106BTFW
4 179 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71-00054
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований Bluetooth, працює через мобільний застосунок Ttlock; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою, через мобільний застосунок; кількість користувачів: 20000; живлення 12В/1А; матеріал: цинковий сплав; ступінь захисту IP66; розміри 125 / 79 / 15.5 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з Bluetooth, з можливістю працювати через мобільний застосунок Ttlock Trinix TRK-1106BTFW, зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Корпус з цинкового сплаву, клас захисту IP66, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт Mifare 13.56 МГц.
- Вбудований Bluetooth, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Ttlock: дистанційне відімкнення замка, додавання відбитку пальця, коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 20000 користувачів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Живлення пристрою 12 В, споживання струму 100 мА.
- Кодова клавіатура виконана у корпусі з цинкового сплаву з класом захисту IP66 – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 20000 |
| Интерфейс | - |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вес | 290 г |
| Вид | Зчитувачі, Контролери |
| Установка | Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | DC 12 В |
| Додаткові характеристики | Корпус з цинкового сплаву<br>Світлова та звукова індикація<br>Вбудований Bluetooth<br>Працює з мобільним застосунком TTLock |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Контролер (1шт.)<br>Інструкція<br>Кабель (1шт.)<br>Кронштейн (1 шт.)<br>Планка (1 шт.)<br>Гвинти (2+4+1 шт.) |
| Кількість записів відбитків | – |
| Кількість записів карт | 20000 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців<br>За картою |
| Особенности | Автоматизовані<br>Антивандальний корпус<br>Мультимодальні |
| Пам'ять карт / подій | 20000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 125 / 79 / 15.5 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 125х79х15.5 |
| Розміри, мм | 125 / 79 / 15.5 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат карт | Mifare |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 4 179 ₴






