
Клавіатура з WiFi, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1201MFW(WF) з підтримкою Tuya Smart
2 498 ₴
- В наличии
- Код: 71-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 10000 карт/кодів, 600 відбитків пальця; підсвічування клавіатури; живлення DC12-24В (100мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 132 / 46 / 24 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з WiFi, з можливістю працювати через мобільний застосунок Tuya Smart Trinix TRK-1201MFW(WF), зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP68, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт Mifare 13.56 МГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Вбудований WiFi, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Tuya Smart: дистанційне відімкнення замка, додавання відбитку пальця, коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
- Одне реле з максимальним комутованим струмом 2 А для керування підключеним електрозамком.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 600 відбитків пальців та 10000 карток/кодів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення пристрою 12-24 В, споживання струму 100 мА.
- Кодова клавіатура виконана у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP68, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток/кодів + 600 відбитків пальців |
| Интерфейс | Wiegand<br>Wi-Fi |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Зчитувачі, Контролери |
| Установка | Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Источник питания | DC 12–24 В |
| Додаткові характеристики | Антивандальний металевий корпус<br>Світлова та звукова індикація<br>Підсвічування клавіатури<br>Вбудований Wi-Fi<br>Працює з мобільним застосунком Tuya Smart<br>Дальність зчитування 2–5 см<br>Одне реле (2 А) для керування електрозамком |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Комплектация | Клавіатура з WiFi, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1201MFW(WF) |
| Кількість записів відбитків | 600 |
| Кількість записів карт | 10000 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців<br>За картою |
| Особенности | Автоматизовані<br>Антивандальний корпус<br>Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 600 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Пам'ять кодів | 10000 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 132 / 46 / 24 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 132х46х24 |
| Розміри, мм | 132 / 46 / 24 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат карт | Mifare |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 2 498 ₴





