
Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-1202EW(WF) з підтримкою Tuya Smart, водонепроникна (71-00068)
1 247 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71-00068
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (30мА); пластиковий водонепроникний корпус; ступінь захисту IP66; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 114 / 74 / 16 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з WiFi, з можливістю працювати через мобільний застосунок Tuya Smart Trinix TRK-1202EW(WF), зі зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Пластиковий водонепроникний корпус, клас захисту IP66 підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт EM-Marine 125 кГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Вбудований WiFi, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Tuya Smart: дистанційне відімкнення замка, додавання коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
- Одне реле з максимальним комутованим струмом 2 А для керування підключеним електрозамком.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 2000 карток/кодів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення пристрою 12 В, споживання струму 30 мА.
- Кодова клавіатура виконана у пластиковому водонепроникному корпусі з класом захисту IP66, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wi-Fi, Wiegand |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Вбудований WiFi, Працює з Tuya Smart, Світлова індикація, Звукова індикація, Підсвічування клавіш, Водонепроникний корпус, Пластиковий корпус, Вуличне встановлення |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-1202EW(WF) |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 114 / 74 / 16 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 114х74х16 мм |
| Розміри, мм | 114 / 74 / 16 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 1 247 ₴



