
Клавіатура з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-700I антивандальна (71-00012)
1 287 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71-00012
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту EM-Marine і контролером на 1 реле; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 8 см; робоча частота 125 кГц; інтерфейс Wiegand 26; комутований струм реле 3 А; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання до 60 мА; гумові кнопки; внутрішнє встановлення, робоча температура -45°C ~ +60°C; ступінь захисту IP54; розміри 118 / 56 / 20 мм
Антивандальна кодова клавіатура Trinix TRK-700I з гумовими кнопками та вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту EM-Marine (125 кГц), а також контролером на одне реле для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Дана кодова клавіатура підійде для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Підходить для встановлення усередині приміщень.
Ключові властивості
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, робоча частота 125 кГц. Дальність зчитування до 8 см.
- Контролер на 1 реле.
- Кількість кодів/карток – 2000.
- Інтерфейс Wiegand 26, можливість підключення додаткового зчитувача.
- Комутований струм реле 3А.
- Живлення DC 12 В, струм споживання до 60 мА.
- Світлова і звукова індикація.
- Внутрішнє встановлення, гумові кнопки, антивандальний корпус із ступенем захисту IP54.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вес | 250 г |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Додаткові характеристики | Антивандальний корпус<br>Світлова індикація<br>Звукова індикація<br>Гумові кнопки |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Клавіатура з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-700I антивандальна |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 118 / 56 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 118х56х20 мм |
| Розміри, мм | 118 / 56 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки<br>Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 1 287 ₴





